פעוטון בקריות

בחירת פעוטון לעוללים  

הבטחתם לעצמכם כאשר הייתם בדרך להיות הורים, כי ברגע בו יגיח העולל הקטן אל אוויר העולם, אתם תהיו ההורים הכי טובים שאתם יכולים להיות, ושתתנו לו ותחשפו אותו רק לטוב ביותר. אז כעת, אחרי שעבר כבר זמן מה ממועד הלידה, וכבר ביצעתם בעבור הפעוט כמה החלטות חשובות, הגיע הזמן להחלטה חשובה ומכרעת נוספת, בחירת פעוטון בקריות. הורים רבים מודעים היטב להשפעות של הגננת והצוות בגן על ההתפתחות של הילד, ולכן מקדישים אנרגיות רבות, ולעיתים קרובות גם הוצאה כלכלית גדולה, על מנת להעניק לילד האהוב שלהם את המסגרת הטובה ביותר, המסגרת הבטוחה ביותר. אם גם אתם עומדים לשלוח את העולל שלכם בפעם הראשונה לגן, ומתלבטים בין כמה אפשרויות, מומלץ שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא אשר ייעשה לכם מעט סדר בעניינים ובסוף גם יעניק לכם שקט נפשי ושינה טובה יותר בלילה.
פעוטון או מטפלת

ההתלבטות העיקרית של הורים רבים היא האם כדאי לשלוח את הילד למסגרת או האם לחפש לו מטפלת מסורה ונאמנה. בעבר, הורים רבים נטו הרבה יותר לכיוון המטפלת מאחר ומטפלת הייתה נחשבת האופציה היוקרתית יותר. הורים רבים ראו יתרון ביחס האישי שהילד מקבל, והרגישו בטוחים יותר כאשר הוא קיבל את מלוא תשומת הלב. בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בוחרים לוותר על האופציה האישית לטובת רישום לגן ילדים מוצלח. פעוטון בקריות המפוקח ועומד בכל הסטנדרטים המחמירים ביותר לבטיחות, פעוטון בקריות שיעניק לילדכם תשומת לב על הצד הטוב ביותר. ההורים החלו להכיר בחשיבות של קבלת חינוך מגיל צעיר, העברת תכנים חינוכיים שאינם יכולים להתקבל דרך המטפלת, וכמובן שהיה של הילד על יד פעוטות בני גילו. הילד נחשף לגירויים רבים יותר ויוצר אינטראקציה עם אנשים, מה שלא היה קורה אם היה נשאר עם מטפלת. הפעוטון שלנו נחשב לפעוטון יוקרתי ואיכותי ביותר. צוות מטפלות חם ואוהב שיחבק את ילדכם ויעניק לו תשומת לב מלאה.

מה חשוב שהמסגרת תכלול?   

אז החלטתם שפעוטון הוא המסגרת הטובה ביותר בעבור הילד שלכם, מצוין, עשיתם בחירה חכמה. פעוטון בקריות האקדמיה הצעירה הוא הפעוטון הטוב ביותר! עכשיו שתהיו שקטים, עליכם לבדוק את הגן ואת הצוות, ולוודא כי הוא אכן המקום המתאים בעבור הילד היקר שלכם. מומלץ לבדוק את השמירה על הסדר ועל הניקיון במקום, הקפדה על כללי הבטיחות השונים וגם כל מה שקשור בתעודות ואישורים לצורך תפעול חוקי של המקום. עוד חשוב לבדוק איזו הכשרה עבר כל אחד מחברי הצוות, וגם עד כמה הוא מסור לעבודתו. בחירת פעוטון בקריות היא מסימה לא קלה עבור ההורים וכל הורה רוצה את הטוב ביותר לילדיו לכן אנו באקדמיה הצעירה נעניק לילדכם חום, אהבה וחינוך על הצד הטוב ביותר.