גן ילדים בקריות

גן ילדים בקריות, עשה ואל תעשה

בשעה טובה הגיע הרגע בו עליכם לרשום את ילדכם לגן ילדים. בהנחה וניתנת לכם זכות הבחירה לבחור גן ילדים בקריות, ואינכם משובצים לגנים ציבוריים על ידי הרשות המקומית, אתם וודאי מעוניינים לבצע את הבחירה הטובה ביותר בעבר הילד שלכם. בגדול המטרה היא לבחור בגן ילדים אשר יקנה לילד ערכים של חינוך, סובלנות, וסבלנות, יחד עם כישורים חברתיים שונים, אך גם יעניק חשיבות למראה של הגן לארוחות המוגשות וכמובן ידאג לצוות איכותי. חשוב לכם לשלוח את ילדכם לגן ילדים בו הצוות מנוסה, מלומד ומיומן, אך יחד עם זאת יודע להעניק חום ואהבה, ומנהל את הגן על מי מנוחות, באווירה נעימה ורגועה. הילד קם עם חיוך כל בוקר.


 

בחירת גן ילדים בקריות, עשה

גם אם קיבלתם המלצות חמות מחברים, מכרים ומגורמים שונים ברחבי הרשת על גן ילדים מצוין ומקצועי, מומלץ לגשת ולראות במה מדובר, מאחר וישנם דברים שלא ניתן לאתר בטלפון או באינטרנט. השתדלו לגשת, לבחון את האווירה בין הצוות לילדים, לבדוק כי המקום מאובטח כראוי בעבור ילדים קטנים, וגם לבחון את מידת הניקיון של הגן. גנים רבים מאפשרים הצצה למה שקורה במהלך היום בגן באמצעות העלאת תמונות של הילדים לעמוד פייסבוק מיוחד, או התקנה של מצלמות ברחבי הגן אשר ישדרו אל המחשבים האישיים של ההורים את המתרחש. מקום בטוח, אוכל טרי יום יום, צוות מטפלות וגננות מיומנות ובעלות נסיון של שנים. אתם תמיד מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם מהניקיון ומהצוות המקצועי.


 

סימנים שהם נורות אזהרה, או אל תעשה

לפעמים אתם בטוחים כי בחרתם גן ילדים מצוין ומקצועי, אך הילד שלכם מנסה להגיש לכם אחרת. הנה כמה סימנים אשר חשוב לא להתעלם מהם, ולבדוק את העניין לעומקו:

• בכי וחרדה: אם בכל פעם שהילד שלכם רואה את הגן, מזהה את קרבתו, או מזהה את האנשים העובדים בו, הוא מגיב בבכי וחרדה, חשוב לבדוק מדוע, ולוודא כי הילד אינו עובר התעללות מצד הצוות, או מצידו של אחד הילדים.
• סימנים כחולים: אם ילד חזר ועל גופו הופיע סימן אחד או יותר של כחול הנוצר באמצעות חבורה, נסו לשאול את אחד מאנשי הצוות של הגן לפשר החבלה, ובקשו שיעדכנו אתכם בעתיד אם דבר שכזה קורה בשנית.